Wykaz Spółdzielni Socjalnych utworzonych w ramach projektu:

 

Piękny Przemyśl

Utrzymanie porządku w budynkach i zagospodarowanie terenów zieleni

ul. Opalińskiego 9/18, 37-700 Przemyśl

Piotr Malawski
tel.: 519 642 302
piekny.przemysl@op.pl

 

Samarytanin

Usługi Opiekuńcze

ul. Kościuszki 2A, 37-600 Lubaczów

Helena Szajewska
tel.: (16) 632 23 35
sp.samarytanin@wp.pl

 

 Art.

Usługi remontowo - budowlane

Rożniatów 21, 37-205 Rożniatów

Tomasz Syk
tel.: 882 083 921
tomaszsyk@gmail.com
http://www.artss.org

 

Sarta

Krawiectwo, gastronomia

Niechobrz 902, 36-047 Niechobrz

Lucyna Mieszek
tel.: 785 010 920
lucyna.mieszek@gmail.com

 

 

Smak

Catering, gastronomia

ul. św, Brata Alberta 3, 36-100 Kolbuszowa

tel.: 787 901 758

Natalia Szypuła

tel.: 531 533 196

spoldzielnia.socjalnasmak@op.pl

www.smakkolbuszowa.pl

 

Kolar Beauty

Usługi kosmetyczne

ul. Ślusarczyka 2/11, 35-510 Rzeszów

Joanna Grabowiecka - Zabój
tel.: 721 677 722
kolarbeauty@gmail.com
http://www.kolarbeauty.pl

 

Aktywni i Wszechstronni

Utrzymanie terenów zielonych, gastronomia, usługi księgowe

Jasionka 71A, 36-002 Jasionka

Krzysztof Tarala
tel.: 607 863 731
krzysztoftarala@wp.pl

 

Estro

Usługi poligraficzne, reklamowe

ul. Sienkiewicza 1, 39-200 Dębica

Monika Uriasz
tel.: 665 429 006
biuro@estro.com.pl
http://www.estro.com.pl

 

Azalia

Gastronomia

ul. Komisji Edukacji Narodowej 5, 37-310 Nowa Sarzyna

Lidia Słomiany
tel.: 792 901 783
sl.lidia@hotmail.com

 

 Pod Lipami

Gastronomia

ul. Wolności 295, 37-403 Pysznica

Hanna Kuziora
tel.: 791 310 774
e.dziechciarz@poczta.fm

 

Polska Marka

Krawiectwo

ul. Pułaskiego 5, 35-011 Rzeszów

Iwona Zofia Królikowska
tel.: 666 058 380
i.jucha@poczta.fm

 

Strefa Remontu

Usługi remontowo - budowlane

Babica 188, 38-120 Babica

Roman Kotowicz
tel.: 887 761 741
roman_kotowicz@o2.pl
http://uslugi-remontowe-rzeszow.xt.pl/

 

Ortosport

Naprawa i sprzedaż sprzętu ortopedycznego i sportowego, szkolenia w zakresie BHP

ul. Kamińskiego 2, 35-211 Rzeszów

Janusz Tomaszek
tel.: 609 177 744
tomsur@wp.pl

 

ARTDECOR

Usługi dekoratorskie wnętrz i okien

ul. Słowackiego 18, 37-700 Przemyśl

Dominika Maczek-Kłymińska
tel.: 502 304 409
dominika.maczek@interia.pl
http://studiodekoracjiokien.ngb.pl/

 

Delicja

Gastronomia (produkcja i usługi), usługi sprzątania

Wesoła Ujazdy 596, 36-233 Wesoła Ujazdy

Maria Bogusz
tel.: 691 627 629
delicja@poczta.onet.pl

www.delicjacatering.com.pl

 

Wykaz Spółdzielni Socjalnych nie powstałych w ramach projektu, które przyjęły nowych członków:

 

Bajkolandia

Opieka nad dziećmi

ul. Leśna 22, 35-300 Leżajsk

Paulina Nowak
tel.: 535 084 567
l.bajkolandia@interia.pl
http://bajkolandia.lezajsk.pl

 

Dębnianka

Catering, gastronomia

Dębno 216, 37-305 Dębno

Helena Urban
tel.: 661 244 952
catering@debnianka.com
http://www.debnianka.com

 

Pięć Plus

Usługi sprzątania

ul. Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola

Alina Kazio
tel.: 506 826 164
alina.kazio@gmail.com
http://www.piecplus.pdg.pl/

 

Impresja

Catering, gastronomia

Wojków 29, 39-340 Padew Narodowa

Ewelina Domagała
tel.: 535 230 693
ssimpresja@gmail.com

 

Kwiat Roztocza

Usługi reklamowe, kosmetyczne

ul. Mickiewicza 3, 37-611 Cieszanów

Joanna Pałczyńska
tel.: 663 718 765
joanna@poczta.fm

 

Instytut Sportów Walki

Usługi handlowe, rozrywkowo-rekreacyjne, fizjoterapeutyczno-paramedyczne

ul. Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów

Bartosz Burza
tel.: 669 226 616
burzyk@poczta.onet.pl
http://www.ryokudojo.pl/

 

Keppka

Produkcja i sprzedaż odzieży dzianej

ul. Podwale 2, 37-611 Cieszanów

Ewa Zając
tel.: 696 702 235
zewa3@op.pl

Kontakt

Podkarpackie Spółdzielnie Socjalne

Biuro projektu:
RARR S.A.
ul. Szopena 51
Rzeszów
Tel: 17 8676235, 17 8676294
pok. 216